| Parameter | Value |
|---|---|
| Varistor Voltage | 34.5 V |
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating (DC) | 26 V |
| Surge Energy Rating | 400 mJ |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Reel |
| Capacitance | 650 pF |
| Clamping Voltage | 60 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Peak Surge Current | 120 A |
| Voltage Rating (AC) | 18 V |
Stock: 2
Distributors
pcbx
Unit Price$0.40694
Ext.Price$0.40694
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.40694 | $0.40694 |
| 10 | $0.24964 | $2.49640 |
| 25 | $0.23861 | $5.96525 |
| 50 | $0.22807 | $11.40350 |
| 100 | $0.21800 | $21.80000 |
| 300 | $0.20569 | $61.70700 |
| 500 | $0.19407 | $97.03500 |
| 1000 | $0.18980 | $189.80000 |
